آسیا استارت آپ، یک شرکت فناورانه جسور در ساخت و رشد تجارت های نوین

بیش از 15 سال است در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و صنعت با هر چالشی رو به رو شده ایم.

ورود در حوزه های مختلف صنایع  و یافتن فرصت های مناسب سرمایه گذاری در پیوند کسب و کار های سنتی با تکنولوژی های روز دنیا همواره یکی از اصلی ترین اهداف ما بوده است. با برقرای این پیوند توانسته ایم به نیاز های جدید مصرف کنندگان و مشتریان این مشاغل پاسخ مطمئنی بدهیم. از طرفی با تغییر زمین بازی از روش های قدیمی تجارت و بازاریابی به روش های مدرن و دیجیتال این فرصت را برای کسب و کار ها فراهم کرده ایم که برای بازی در این زمین پر هیاهو آماده شوند. با به روز شدن روش های تجارت و قدم برداشتن به سوی تجارت جهانی، همسو شدن با این تغییرات از مهم ترین تصمیماتی است که صاحبان کسب و کار ها برای حفظ بقای خود باید اتخاذ نمایند. آسیا استارت آپ با ایستادن در کنار شما در گرفتن تصمیم درست و فراهم آوردن زمینه ورود شما به دنیای کسب و کار های نوین، شما را از لحظه تصمیم تا جایگیری درست در این دنیای جدید همراهی خواهد کرد.ما با این دنیای جدید آشنایی کامل داریم با قرار گرفتن تمام الزامات در کنار هم به شما قول یک تغییر شگفت انگیز به همراه حفظ ارزش های مهم در کسب و کار را به شما می دهیم.

هر آنچه که شما به آن نیاز دارید.

ما چه کارهای انجام میدهیم !

ما به تیم و تخصص خود اطمینان داریم و میدانیم به کدام سمت حرکت کنیم

بررسی کسب و کار

با پیدا کردن فرصت های طلایی در مشاغل مختلف فرصت شکوفا شدن آنها را بررسی میکنیم.

شناسایی نیازها و الزامات

بعد از یافتن فرصت های مناسب هر کسب و کار، نیازها و تغییراتی را که باید تامین شود را شناسایی میکنیم.

ارائه راهکار و پیشنهادات

بعد از شناسایی نیازها و تغییرات مورد نیاز با بررسی های تخصصی، راهکارها و پیشنهادها لازم را گردآوری مکنیم.

استاندارد سازی فرآیند

با تایید شدن راهکارها برای ورود با فاز اجرایی، استاندارد های تعریف خواهد شد و فاز اجرایی آغاز میشود.

خدماتی که ما ارائه میدهیم

راه شروع این است که تصمیم بگیرید، نیاز سنجی کنید و اجرا کنید. این تنها مسیر شروع موفقیت است.

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

این که یک کسب و کار از چه نقطه ای شروع کند و چکونه به بازار هدف و از چه راهی وارد شود، مهمترین سوالاتی است که در ابتدای راه‌اندازی یک تجارت باید پاسخ داده شوند. ما با مطرح کردن سؤال و یافتن جواب های مناسب شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد.

طراحی محصول

طراحی محصول

با بررسی تمام پتانسیل های یک کسب و کار و نیازسنجی بازار هدف میتوانیم یک محصول کامل و قابل توسعه را برای ورود به بازار طراحی کنیم. این طراحی به گونه ای خواهد بود که شرط توسعه پذیری و راحتی استفاده در آن رعایت خواهد شد.

ارائه راهکار و برنامه ریزی

ارائه راهکار و برنامه ریزی

این که مراحل انجام یک پروژه باید به چه روشی آغاز شود و ترسیم نقشه راه برای رسیدن به هدف مشخص شده و بررسی کردن کیفیت انجام کار، یکی از توانمندی های تیم آسیا استارت آپ برای انجام پروژه ها میباشد.

اجرای پروژه

اجرای پروژه

با گردآوری متخصصانی که هر کدام در تخصص خود از بهترین ها هستند. و با پیاده‌سازی زیرساخت های استاندارد بین المللی اجرای پروژه، اجرایی بی نظیر در انتظار پروژه ای که ما انجام آن را قبول کنیم خواهد بود.

برنامه ریزی بازاریابی

برنامه ریزی بازاریابی

این موضوع که یک محصول به چه روشی و از چه راهی به بازار هدف معرفی شود و چگونه با شناسایی نیازهای کاربران اقدام به جذب و تبدیل آنها به یک کاربر وفادار نماید، مهمترین بخش در تولد و بقای یک نام تجاری است. به متخصصان ما اعتماد کنید.

بیایید امروز در مورد ایده شما صحبت کنیم.

از تجربه کار با ما بشنوید.

شرکت های زیر مجموعه آسیا استارت آپ

تمامی این کسب و کارها با افتخار در آسیا استارت آپ ساخته شده اند.

طب تولید

پلتفرم مارکت پلیس فروش تجهیزات پزشکی و سلامتی به همراه مجله هوشمند پزشکی

کولیس

پلتفرم مارکت پلیس فروش تجهیزات صنعتی و شبکه اجتماعی معرفی صنعت و صنعتگران

خونه شو

پلتفرم آنلاین فروش محصولات و معرفی فعالان حوزه صنعت ساختمان و معماری

ران استارت آپ

بستر یکپارچه مشاوره، طراحی و ساخت ایده های نوآورانه در دنیای فناوری اطلاعات

اجاره چی

پلتفرم تخصصی انتشار آگهی اجاره در تمامی دسته بندی ها به همراه جستجوی هوشمند

ورزش آنلاین

پلتفرم آنلاین انتشار اخبار و رویداد ورزشی همراه با پوشش آنلاین نتایج و وقایع مسابقات ورزشی

با نقطه شروع فقط به اندازه یک تصمیم فاصله دارید.

برای راه اندازی یک کسب و کار به سرمایه زیادی نیاز نخواهید داشت ما با ارائه راهکار و توانایی جذب سرمایه اصلی ترین نیاز شما را پاسخ خواهیم داد. اراده اجرا و تیم سازی بر سرمایه مقدم تر است.

khodam

علیرضا بنایی

بنیانگذار آسیا استارت آپ

با تجربه ای که در ساخت و مشارکت در راه اندازی بیش از بیست استارت آپ در زمینه های گوناگون داشته ام. و با تکیه بر دانشی که حاصل بیش از پانزده سال سابقه فعالیت حرفه ای در ضمینه های گوناگون فناوری اطلاعات بوده است. با راه اندازی آسیا استارت آپ تلاش کرده ام که با گردآوری نخبگان در تخصص های گوناگون مسیر رشد کسب و کارهای نوین را هموارتر کرده و با اشتراک تجربیات این مسیر را کوتاه تر کنم.

تماس: 15 20 30 91 ۰۲۱
banaei@asiastartup.ir

تیم آسیا استارت آپ

با تیم متخصص و خلاق ما آشنا شوید

شما یک تجارت را نمیتوانید به صورت فردی به نقطه تعالی برسانید، مگر آنکه شما یک تیم حرفه ای در کنار خود داشته باشید.

امروزه در تجارت جهانی هیچ چیز بیشتر از سرمایه انسانی برای هر کسب و کاری ارزشمند نیست. همراه داشتن یک تیم حرفه ای از هر نظر شما را در تحقق هدف های ترسیم شده یاری مینمایید.

علیرضا بنایی

مدیرعامل
علیرضا بنایی به عنوان مدیرعامل و بنیانگذار شرکت نقش به سزایی در شکل گیری هسته اولیه آسیا استارت آپ داشته است. تجربه ارزشمند علیرضا در کنار قدرت مدیریت شرایط بحرانی از مهمترین ویژگی های اون به حساب میاد.

آراز جعفری

متخصص ارشد برنامه نویسی
قبل از اینکه در مورد نشدنی بودن یک پروژه به قطعیت برسید، پیشنهاد میکنیم حتما با آراز یه صحبتی داشته باشید. مرد درجه یکی که از نگاه اون نشدنی در دنیای برنامه نویسی وجود نداره.

مهدی راستی

متخصص ارشد برنامه نویسی
تخصص اصلی مهدی در برنامه نویسی سمت کاربره، کار با مهدی این اطمینان رو به شما میده که هیچ تاخیری در کاری که قرار توسط اون انجام بشه پیش نمیاد. تعهد کاری و دقیق بودن از صفات بارز مهدی به حساب میاد.

مهدی میرزاباقی

طراح محصول
شما فقط هر چیزی که تو ذهنت میاد رو برای مهدی بازگو کن اون خودش میدونه چجوری به محصول تبدیلش کنه. خلاقیت تو ایده های مهدی موج میزنه. با ارتباط خوبی که با بچه های فنی داره تو طراحی محصول حدود پروژه رو کامل مشخص میکنه.

آرشام بنامی

مدیر بازاریابی
بهترین محصول ها بدون داشتن یک برنامه بازاریابی دقیق و منسجم به جایی راه نمیبرن. سما ازون دسته افرادیه که شناخت دقیقی از جامعه هدف محصول میتونه در سریعترین زمان ممکن پیدا کنه و راه ورود به بازار محصول رو کاملا شناسایی میکنه.

نحوه کار ما

مشغول نباشید - مثمر ثمر باشید!

1

اولین تماس

بعد از شروع ارتباط شما با آسیا استارت آپ، کسب و کار و ایده مد نظر شما از جهات مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اگر امتیاز لازم را از سنجش های مختلف کسب کند، برای دیده شدن به عنوان یک پروژه آماده خواهد شد.

2

بحث و برنامه ریزی

با به چالش کشیدن تمام زوایای کسب و کار و یافتن راه حل مناسب برای هر بخش، برنامه ریزی و تدوین سند های مورد نیاز پروژه آغاز خواهد شد. این مرحله با همکاری تیم طراحی محصول انجام خواهد شد.

3

استراتژی نهایی

در این مرحله با مشخص شدن نیازهای کسب و کار در بخش های مختلف. استراتژی اجرا و استفاده از تکنولوژی های مورد نیاز مشخص و به تیم فنی و اجرایی منتقل خواهد شد. در این مرحله جدول اولیه زمان‌بندی اجرای پروژه نیز تهیه خواهد شد.

4

پیاده سازی

با مشخص شدن تمام نیازهای کسب و کار و انتخاب تکنولوژی های مورد نیاز، پروژه با جدول زمان‌بندی مشخص وارد فاز اجرا خواهد شد. در این مرحله تمام وظایف تیم های مختلف به صورت تسک های منظم به مدیر هر تیم واگذار خواهد شد.

5

کنترل

با بررسی و سنجش هر مرحله از روند ساخت پروژه توسط ابزارهای تخصصی آسیا استارت آپ. کیفیت اجرای هر بخش کنترل و مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. در این مرحله ضمن کنترل کیفیت، اسناد ساخت پروژه نیز تدوین خواهد شد.

6

نتایج

با به اتمام رسیدن وظایف هر تیم در ساخت و توسعه پروژه، نتایج به دست آمده کنترل و با اهداف تعریف شده اولیه پروژه مورد سنجش قرار میگیرد. این مرحله از پروژه را میتوان آخرین مرحله از مسیر ساخت و راه‌اندازی یک کسب و کار دانست.

دست آورده های آسیا استارت آپ

0 +
پروژه های انجام شده
0 +
سال تجربه
0 +
شرکت زیر مجموعه

تماس با ما

تهران - محمودیه - خیابان چنگیزی - پلاک 6

لطفا قبل از مراجعه تماس بگیرید

15 20 30 91 021

ساعات کاری ۹ صبح - ۷ شب

contact@asiastartup.ir

برای مشتریان و شرکای تجاری