معرفی پروژه

بزرگترین مرجع و مارکت پلیس تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی

طب تولید به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی و درمانی در سال 98 پا در عرصه دنیای پزشکی و تجهیزات پزشکی گذارد. در ابتدا با فراهم آوردن امکان خرید محصولات و تجهیزات پزشکی توانست سهم بزرگی در توزیع تجهیزات پزشکی تخصصی، خانگی و مصرفی ایفا کرد. در سال 1400 طب تولید با راه‌اندازی بخش مارکت پلیس یا امکان فروش مستقیم از طریق کاربران، این امکان را فراهم کرد تا تولید کنندگان و توزیع کنندگان امکان فروش مستقیم محصولات خود را به صورت آنلاین به سراسر ایران داشته باشند. با گذشت دو سال از حضور طب تولید در بازار پزشکی کشور، توانسته است به عنوان اولین مارکت پلیس تخصصی پزشکی، سلامتی و زیبایی جای خود را در بازار به صورت قدرتمند به ثبات برساند.

ویژه گی های منحصر به فرد طب تولید

امکان ارائه خدمات به تمامی کاربران B2B و B2C

طب تولید به گونه ای طراحی و ساخته شده که تمامی کاربران در بازارهای هدف مختلف بتوانند از آن استفاده کنند.
فروش محصول به مصرفه کننده نهایی و امکان خرید محصول توسط فعالان حوزه پزشکی و سلامتی به عنوان همکار.

MarketPlace یا زنجیره تامین توسط کاربران

این امکان به فعالان حوزه پزشکی، سلامتی و زیبایی اجازه میدهد که به صورت مستقل پنل فروش اختصاصی محصولات خود را داشته باشند. امکان ثبت نظر، امتیاز دهی، ارتباط با مشتری از ویژگی های این پنل میباشد.

مجله تخصصی پزشکی، سلامتی و زیبایی طب تولید

وجود یک مجله به روز و قابل اعتماد به کیفیت و صحت مطالب منتشر شده در این حوزه، اساس راه‌اندازی مجله پزشکی طب تولید بوده است. طبق زمان‌بندی برای کاربران خود مطالب مفید در این حوزه را منتشر مینماید.

مهارت ها و فن آوری ها

کیفیت طراحی وب سایت
95%
استاندارد بهینه سازی سئو
85%
کیفیت و استاندارد محتوا
90%
استاندارد کد نویسی
95%

طب تولید همکنون یکی از به روزترین و استاندارترین پلتفرم های آنلاین فروش در کشور میباشد که توانسته سهم بزرگی از بازار تجهیزات پزشکی کشور را در اختیار بگیرد. داشتن برنامه مدون رو به بهبود و همکاری چندین متخصص در این پروژه این دستاوردها را به ارمغان آورده است.

پروژه های بیشتر

ران استارت آپ

بستر یکپارچه مشاوره، طراحی و ساخت ایده های نوآورانه در دنیای فناوری اطلاعات

اجاره چی

پلتفرم تخصصی انتشار آگهی اجاره در تمامی دسته بندی ها به همراه جستجوی هوشمند

کولیس

پلتفرم مارکت پلیس فروش تجهیزات صنعتی و شبکه اجتماعی معرفی صنعت و صنعتگران