معرفی پروژه

ایده بگیرید ، خرید کنید ، متخصصان را پیدا کنید.

از آنجا که پروژه خونه شو یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین کشور محسوب میشود و از ویژگی های بسیار منحصر به فردی برخوردار است، امکانات این پروژه را به صورت تیتروار عنوان خواهیم نمود. ( لازم به ذکر است که همکنون خونه شو با دارا بودن بیش از 15000 محصول در بین 5 پلتفرم فروشگاهی بزرگ کشور قرار دارد)

خونه شو یک فروشگاه هوشمند!!! برای آنکه بدانیم بعد از ساخته شدن خونه شو چه امکاناتی برای کاربران فراهم شد که تا قبل از آن وجود نداشت ، به نکاتی در ادامه اشاره میکنیم.

 

نکات برجسته پروژه خونه شو

مجله تخصصی و هوشمند

در مجله معماری خونه شو با به کارگیری سیستم تشخیص رفتار کاربر، این امکان فراهم شده است که با توجه به مطالب جستجو شده توسط کاربر پیشنهاد مطالب و محصولات مرتبط با علاقه مندی های شما را ارائه میدهد.

پیاده سازی سیستم مارکت پلیس Market Place

سیستم مارکت پلیس Market Place دراین پروژه با توجه به تخصصی بودن محصولات یکی از چالش های مهم این پروژه محسوب میشد، که به صورت کامل و بسیار مطمئن پیاده‌سازی شد.

شبکه اجتماعی تخصصی

بخش متخصصان خونه شو یکی از بهترین نمونه های پیاده‌سازی شده شبکه اجتماعی تخصصی در کشور میباشد. امکانات فوق‌العاده این بخش را به شما توصیه میکنیم خودتان مشاهده نمایید.

مهارت ها و فن آوری ها

کیفیت و تکنولوژی استفاده شده در پلتفرم
90%
رعایت استاندارد های سئو و بهینه سازی در طراحی و اجرا
85%
راه اندازی و تعیین استرانژی شبکه های اجتماعی
70%
شناسایی و برطرف کردن نیاز های نرم افزاری سیستم اتوماسیون، مالی و لوجستیک
75%

فراهم آوردن امکان خرید محصولاتی که تا قبل از خونه شو خرید اینترنتی آن ها  میسرنبود. مانند : پرده ، کاغذ دیواری ، انواع دیوارپوش ، انواع کفپوش از قبیل پارکت لمینت ، موکت ، کفپوش پی وی سی و…. . این گونه از کالا ها به دلیل اینکه نیاز به محاسبه مقدار مورد نیاز دارد و واحد فروش آن ها به صورت تکی نمیباشد برای کاربر امکان خرید اینترنتی وجود نداشت ، ولی اکنون خونه شو با استفاده از محاسبه گر هوشمند خود با گرفتن اندازه های مورد نیاز از کاربر امکان محاسبه مقدار دقیق را فراهم آورده است.

پروژه های بیشتر

کولیس

پلتفرم مارکت پلیس فروش تجهیزات صنعتی و شبکه اجتماعی معرفی صنعت و صنعتگران

ورزش آنلاین

پلتفرم آنلاین انتشار اخبار و رویداد ورزشی همراه با پوشش آنلاین نتایج و وقایع مسابقات ورزشی

اجاره چی

پلتفرم تخصصی انتشار آگهی اجاره در تمامی دسته بندی ها به همراه جستجوی هوشمند