معرفی پروژه

اگر بخواهیم کولیس رو در چند کلمه تعریف کنیم، میتوان آن را مرجع آنلاین صنعت ایران معرفی کرد.

شما در کولیس قادر خواهید بود تمامی نیازهای خود را در حوزه صنعت برطرف نمایید. از امکان خرید و فروش محصولات صنعتی و ابزارآلات، تا امکان ساخت پروفایل در شبکه تخصصی صنعتگران و معرفی کسب و کار خود. مجله صنعتی کولیس نیز کامل کننده این پروژه چندجانبه میباشد. همه این خدمات در کولیس خلاصه شده.

ویژگی های منحصر به فرد پروژه کولیس

مجله تخصصی و هوشمند

در مجله صنعتی کولیس با به کارگیری سیستم تشخیص رفتار کاربر، این امکان فراهم شده است که با توجه به مطالب جستجو شده توسط کاربر پیشنهاد مطالب و محصولات مرتبط با علاقه مندی های شما را ارائه میدهد.

پیاده سازی سیستم مارکت پلیس Market Place

سیستم مارکت پلیس Market Place دراین پروژه با توجه به تخصصی بودن محصولات یکی از چالش های مهم این پروژه محسوب میشد، که به صورت کامل و بسیار مطمئن پیاده‌سازی شد.

شبکه اجتماعی تخصصی

بخش صنعتگران کولیس یکی از بهترین نمونه های پیاده‌سازی شده شبکه اجتماعی تخصصی در کشور میباشد. امکانات فوق‌العاده این بخش را به شما توصیه میکنیم خودتان مشاهده نمایید.

چکیده ای از کیفیت فعالیت های انجام شده

کیفیت طراحی پلتفرم
90%
رعایت استاندارد های سئو و بهینه سازی در طراحی و اجرا
94%
راه اندازی و تعین استرانژی شبکه های اجتماعی
91%
شناسایی و برطرف کردن نیاز های نرم افزاری سیستم اتوماسیون، مالی و لوجستیک
75%

چالش های پیش رو در انجام پروژه کولیس:

بخش صنعتگران کولیس یکی از بهترین نمونه های پیاده‌سازی شده، شبکه اجتماعی تخصصی در کشور میباشد. امکانات فوق‌العاده این بخش را به شما توصیه میکنیم خودتان مشاهده نمایید.

ساخت یک مجله درباره دنیای صنعت و تازه‌های صنعت به نوعی که تمامی جوانب استراتژی تولید محتوای این سایت را پوشش دهد و امکان ارسال مطالب در دسته بندی‌های مختلف به همراه امکان تگ کردن محصولات در انتهای مطلب به نحوی که نرخ کلیک کاربر که منجر به خرید شود را افزایش دهد.

از دیگر چالش‌های بزرگ پیش روی این پروژه ورود دیتای 4000 محصول از سایت‌های مشابه خارجی به صورت ترجمه شده و دسته بندی شده به سایت بود که با ساخت و طراحی ربات جستجوگر توسط تیم فنی نوپا تجارت آسیا به صورت کاملا منحصر به فرد و خلاقانه به انجام رسید.

طراحی و پیاده سازی سیستم هوشمند جستجو با توجه به ویژگی های وارد شده در صفحات سینگل به نحوی که نتایج جستجو بدون دوباره سازی ساختار صفحات به نمایش در خواهد آمد. استفاده از وب سرور های چندگانه و موازی جهت به حداکثر رساندن زمان پاسخگویی سایت از دیگر نکات ویژه در طراحی و پیاده سازی این پروژه به شمار میرود.

پروژه های بیشتر

ورزش آنلاین

پلتفرم آنلاین انتشار اخبار و رویداد ورزشی همراه با پوشش آنلاین نتایج و وقایع مسابقات ورزشی

کولیس

پلتفرم مارکت پلیس فروش تجهیزات صنعتی و شبکه اجتماعی معرفی صنعت و صنعتگران

خونه شو

پلتفرم آنلاین فروش محصولات و معرفی فعالان حوزه صنعت ساختمان و معماری