معرفی پروژه

پروژه اجاره چی، پلتفرم آنلاین انتشار آگهی

طراحی و ساخت وب سایت و اپلیکیشن برای انتشار آگهی اجاره لوازم و خدمات با نام تجاری اجاره چی قطعا یکی از پر چالش‌ترین و جذاب ترین پروژه های انجام شده در نوپا تجارت آسیا میباشد. امکان ثبت اگهی با فشردن 3 کلیک در وبسایت و اپلیکیشن یکی از ویژگی های بارز این پروژه میباشد.

نکات برجسته پروژه اجاره چی

ایجاد فیلد های سفارشی سازی شده در پلتفرم

در وب سایت ها و اپلیکیشن های مشابه ، آگهی منتشر شده در اکثر مواقع برای خرید یا فروش کالا هستند و شما نیاز به فیلد های اختصاصی مانند: پیش پرداخت و مدت اجاره و …… ندارید ، اما ما با بررسی سناریو های مختلف توانستیم یک تجربه کاربری منعطف و زیبا را در اختیار کاربر قراردهیم تا با کمترین کلیک ممکن بتواند آگهی خود را ثبت نماید.

سیستم احراز هویت هوشمند

پیاده‌سازی سیستم احراز هویتی هوشمند و راستی آزمایی آگهی ثبت شده از طریق ارسال رمز یکبار مصرف برای کاربر ، نهایت تجربه کاربری آسان را به ارمغان می آورد. امکان ویژه سازی آگهی به روش های مختلف از دیگر امکانات این پلتفرم میباشد.

استفاده از تکنولوژی وب اپ در ساخت پروژه

از آنجا که در طراحی پلتفرم های مدرن در دنیا با استفاده از تکنولوژی وب اپ از نسخه وب در اپلیکیشن نیز استفاده میگردد. ما نیز در ساخت اجاره چی همین روش را در پیش گرفتیم.

مهارت ها و فن آوری ها

کیفیت و تکنولوژی استفاده شده در پلتفرم
95%
رعایت استاندارد های سئو و بهینه سازی در طراحی و اجرا
80%
راه اندازی و تعیین استرانژی شبکه های اجتماعی
60%
شناسایی و برطرف کردن نیاز های نرم افزاری سیستم اتوماسیون و مالی
75%

در ساخت و طراحی اپلیکیشن اجاره چی نیز مانند وب سایت آن تمام تلاش خود را به خرج داده ایم تا کاربری بسیار آسان را در استفاده از آن لحاظ نمایم. این اپلیکیشن با سرعت بسیار مناسب به صورت لحظه ای آگهی را ثبت کرده و بعد از راستی آزمایی آگهی را به نمایش در می آورد.

امکان ثبت دقیق آدرس با استفاده از سرویس نقشه و مکان یاب و ارائه انواع خدمات بستر پرداخت به صورت آنلاین و کیف پول مجازی یا درون برنامه ای از دیگر امکانات دیگر این اپلیکیشن میباشد ، همکنون نسخه اندرویدی این برنامه از طریق کافه بازار و گوگل استور قابل دانلود میباشد.

پروژه های بیشتر

طب تولید

پلتفرم مارکت پلیس فروش تجهیزات پزشکی و سلامتی به همراه مجله هوشمند پزشکی

اجاره چی

پلتفرم تخصصی انتشار آگهی اجاره در تمامی دسته بندی ها به همراه جستجوی هوشمند

ورزش آنلاین

پلتفرم آنلاین انتشار اخبار و رویداد ورزشی همراه با پوشش آنلاین نتایج و وقایع مسابقات ورزشی