معرفی پروژه ران استارت آپ

فقط به استارت آپ خود فکر کنید، به محدودیت ها فکر نکنید!!

ران استارت آپ مکانی برای ارائه مشاوره و اجرا کردن ایده های کسب و کار شماست. اگر شما در حال رشد کسب و کار خود هستید و یا در حال ایده پردازی آن، ران استارت آپ مکانی است که در تمامی مراحل یک پروژه در کنار شما خواهد بود و راه کارهای مطمئنی برای تمامی نیاز های شما خواهد داشت. مکانی برای اشتراک و انتقال تجربیات سازندگان استارت آپ.
 

حوزه خدمات ران استارت آپ

جمع‌آوری اطلاعات

یکی از مهم ترین بخش ها در اجرای هر پروژه جمع‌آوری اطلاعات و تدوین اسناد مورد نیاز اجرای پروژه مثل: سند BRS، FRS و SRS میباشد. این اسناد اولین قدم برای ساخت یک پروژه با استاندارد های بین المللی است.

برنامه ریزی

با توجه به اطلاعات گردآوری شده و اسناد تدوین شده و بر اساس نیازسنجی ها میتوان برنامه ریزی و زمان‌بندی اجرای پروژه را مشخص کرد. این مرحله یکی از کلیدی ترین مراحل در اجرای پروژه میباشد. زیرا دیگر بخش ها نیز بر اساس زمان‌بندی اعلام شده برنامه خود را طرح ریزی خواهند کرد.

پیاده‌سازی

با انتخاب درست روش اجرا و انتخاب درست تکنولوژی های مورد نیاز برای اجرای پروژه، و به کارگیری نیروی متخصص هر بخش. یک اجرای بی نقص از پروژه را میتوان انتظار داشت. با استفاده از استانداردهای بین المللی اجرای پروژه از لحظه شروع تا زمان بهره‌برداری تمام مراحل اجرای آن مستند خواهد شد.

مهارت ها و فن آوری ها

مشاوره کسب و کار
95%
طراحی و ساخت انواع پلتفرم
100%
سئو و دیجیتال مارکتینگ
100%
اتوماسیون و مکانیزاسیون
93%

اگر به همه بخش های استارت آپ خود فکر کرده اید و به این نتیجه رسیده اید که این کسب و کار از هر جهت مناسب شماست، ران استارت آپ با بررسی و تحلیل کسب و کار انتخاب شده، شما را در تمامی مراحل ساخت و راه اندازی استارت آپ همراهی خواهد کرد. در ران استارت آپ همه چیز به زبان حقیقت بیان خواهد شد.

پروژه های بیشتر

اجاره چی

پلتفرم تخصصی انتشار آگهی اجاره در تمامی دسته بندی ها به همراه جستجوی هوشمند

ران استارت آپ

بستر یکپارچه مشاوره، طراحی و ساخت ایده های نوآورانه در دنیای فناوری اطلاعات

خونه شو

پلتفرم آنلاین فروش محصولات و معرفی فعالان حوزه صنعت ساختمان و معماری